Slavkovice - SVĚTNOV 1:6 (16.kolo)

16.12.2013 15:38

SLAVKOVICE – SVĚTNOV 1:6

Zhodnocení Tomáše Lišky (vedoucí mužstva, Slavkovice): „Z mého pohledu jsme neodehráli špatné utkání. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, ve které nám soupeř nasázel během pěti minut tři góly. Velmi dobrý výkon podal brankář Horych.“

Branky a nahrávky: Mrázek (Zavadil) – Pošvic 2, Mifka, Straka, Tlustoš, Vondráček (Vondráček 2, Kučka, Pošvic, Strnad, Straka, Tlustoš, Toman).

Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabeni: 0:1. Diváci: 48. Třetiny: 0:1, 1:4, 0:1.

Slavkovice: Horych – Jaitner, Králíček, Liška, Chalupa, Sáblík, Bukáček, Zavadil, Nekvinda, Z. Starý, Mikeš, Zdražil, Peňáz, Mrázek, Dvořák, Kordovský, Štěpánek. Světnov: Novák – Kuba, Kučka, Mifka, Pošvic, Sáblík, Strnad, Straka, Štefan, Tlustoš, Toman, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich.