SVĚTNOV - Olešná 12:1 (9.kolo)

28.10.2013 14:51

SVĚTNOV – OLEŠNÁ 12:1

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Od první třetiny, kterou jsme vyhráli 5:0, jsme soupeře přehrávali. Po dobrém výkonu celého mužstva bereme plný počet bodů za přesvědčivou výhru.“

Branky a nahrávky: Pošvic 4, Hodonský 2, Strnad 2, Kuba, Kučka, Toman, Vondráček (Vondráček 3, Pošvic 2, Toman 2, Tůma 2, Mifka, Strnad, Straka, M. Zich) – Suchý (Sláma).

Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváci: 57. Třetiny: 5:0, 3:1, 4:0.

Světnov: Novák – Hodonský, Kuba, Kučka, Mifka, T. Mrkos, Pošvic, Sáblík, Strnad, Starka, Štefan, V. Tlustoš, Toman, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich. Olešná: Stemberk – Beneš, Holcman, Chalupa, Kovařík, Macek, Ondráček, Pazour, Procházka, Průža, Řehoř, Sláma, Suchý.