SVĚTNOV - Řečice 8:2 (15.kolo)

25.12.2013 19:40

SVĚTNOV - ŘEČICE 8 : 2

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Od první třetiny jsme soupeře přehrávali, ve druhé naším zaváháním, jsme nechali skórovat soupeře, ale přidali další góly a tím zlomili odpor soupeře. Ve třetí třetině se nám podařilo vsítit ještě jeden gól a brali jsme plný počet bodů za přesvědčivou výhru.“

Branky a přihrávky: Strnad 2, Kuba, Pošvic, Straka, Štefan, Tůma, Zich M.,  (Vondráček 3,  Mifka, Pošvic, Strnad, Štefan, Tlustoš V., Zich L., Zich M.) - Drdla A., Šustáček O., ( Poul O., Šustáček O.).

Rozhodčí: Zelený. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 28. Třetiny: 3:0, 4:2, 1:0.

Světnov: Pokorný - Kuba, Kučka, Mifka, Mrkos T., Pošvic, Strnad, Straka, Štefan, Tlustoš V., Tůma, Vondráček, Zich L., Zich M.

Řečice: Kříž R., - Dostál J., Drdla A., Drdla M., Chrást, Kaláb,  Kříž P., Pekárek, Poul J., Poul O., Poul P., Šacl V., Šandera J., Šandera O., Šustáček F., Šustáček O., Šustáček P., Veselý L.