SVĚTNOV - Vatín 4:2 (7.kolo)

14.10.2013 18:58

SVĚTNOV – VATÍN 4:2

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „V rychlém, bojovném a tvrdém zápase se soupeři podařilo vsítit první gól, ale po našem vyrovnání a třech gólech ve druhém dějství se odpor Vatína zlomil, i když jsme ho nabudili vlastním gólem v poslední třetině. Další zápas o čelo tabulky jsme vyhráli zaslouženě.“

Branky a nahrávky: Pošvic 2, Vondráček 2 (Hodonský 3, Pošvic, Strnad) – Pešek, Ma. Straka (Hubený, Krejčí).

Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 17. Třetiny: 1:1, 3:0, 0:1.

Světnov: Novák – Hodonský, Kuba, Kučka, T. Mrkos, Pošvic, Sáblík, Strnad, Starka, Štefan, V. Tlustoš, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich.

Vatín: Pazour – Blíženec, Hubený, Krejčí, Láznička, J. Macek, Muller, Pešek, K. Sobotka, L. Sobotka, Ma. Straka, J. Šíma, L. Šíma, Štěpánek, Váša, Vondrák.