Znětínek - SVĚTNOV 5:0 (8.kolo)

20.10.2013 13:05

ZNĚTÍNEK – SVĚTNOV 0:5

Zhodnocení Petra Vaňka (hráč, Znětínek): „Dvě třetiny jsme se Světnovem hráli vyrovnanou partii, přestože jsme prohrávali o dva góly. Ve třetím dějství nám došly síly a soupeř nemilosrdně trestal naše chyby.“

Branky a nahrávky: Pošvic, Toman, Tůma, Vondráček, M. Zich (Pošvic, Strnad, Straka, Tlustoš, Vondráček 2).

Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 5:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 101. Třetiny: 0:0, 0:2, 0:3.

Znětínek: Mokrý – P. Bílek, Diviš, P. Dvořák, Inwald, Juda, Křehlík, Neubauer, Oulehla, Švoma, Toman, J. Vaněk, P. Vaněk, Vokoun, J. Weinhofer.

Světnov: Novák – Kuba, Kučka, Mifka, Mrkos, Novák, Pošvic, Sáblík, Strnad, Straka, Štefan, Tlustoš, Toman, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich.